Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

8 00012 500 brutto / mies.
  • Stanisław Górny (pow. wadowicki)

    Stanisław Górny (pow. wadowicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest rodzinna firma, produkująca i sprzedająca obuwie marki premium. Firma powstała z pasji do jakości i wygodny noszonego obuwia. Ze względu na rozwój firmy została otwarta nowa linia biznesowa zajmująca się produkcją elementów z drutów powlekanych.

Poszukujemy samodzielnego Przedstawiciela Handlowego z doświadczeniem w prospectingu i sprzedaży. Jeżeli masz osobowość lidera i chcesz rozwijać swoje możliwości, tutaj masz taką szansę.

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż elementów z drutu powlekanego

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów (wszystkie branże wykorzystujące podczas produkcji drut powlekany) nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych

  • Docieranie do hurtowni (budowlanych, kwiatowych) i hipermarketów

  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta

  • Udział w negocjowaniu warunków handlowych i operacyjnych z klientami

  • Współpraca z magazynem

  • Możliwość budowania działu sprzedaży

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Umiejętność docierania do osób decyzyjnych (dział zakupów, zarząd, właściciel)

  • Doświadczenie w aktywnym prospectingu (maile, telefony, spotkania)

  • Zdolności negocjacyjne

  • Duża motywacja do działania i dobra energia oraz samodzielność

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży chemicznej – np. przetwórstwo granulatu, polipropylenu

  • Znajomość j.angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (kontakt z klientem zagranicznym)

Pracodawca oferuje

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy (Stanisław Górny, gmina Kalwaria Zebrzydowska)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7000 – 11 500 zł brutto oraz prowizja

  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy - laptop, telefon, samochód służbowy (tylko do wyjazdów na spotkania z klientami)

  • Fundusz socjalny wypłacany dwa razy w ciągu roku

  • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach

  • Możliwość dołączenia do firmy, która ma ogromny potencjał, możliwość stworzenia działu i awansu w strukturze

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, wideo rozmowy kwalifikacyjnej, drugiej rozmowy z elementami Assessment Center. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.