Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - stomatologia / ortodoncja

Grand Ortho Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

to jeden z liderów rynku materiałów ortodontycznych w Polsce, Czechach i Ukrainie. Jesteśmy dystrybutorem kliku światowych marek materiałów i systemów ortodontycznych. Rozwijamy dział ortodoncji cyfrowej i profesjonalnych nowoczesnych rozwiązań dla gabinetów stomatologicznych.

Opis stanowiska

  • Promowanie i sprzedaż produktów do stomatologów i ortodontów
  • Realizowanie zadań i celów sprzedażowych i marketingowych
  • Organizowanie kursów, szkoleń dla lekarzy
  • Budowanie relacji z klientami firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego – poparte bardzo dobrymi wynikami sprzedaży
  • Wysoka orientacja na realizację celów
  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy oraz adaptowaniu do nowych warunków
  • Zaangażowanie, kreatywność oraz umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnim
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Samodzielną pracę w firmie o wysokich standardach z nowoczesnymi produktami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy wspierające realizacje celów

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne