Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

SIG Sp. z o.o.O firmie

SIG Sp. z o.o.

Obornicka 170

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży izolacji technicznych, wentylacji i urządzeń HVAC

  • Realizowanie planów sprzedaży

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi

  • Pozyskiwanie nowych klientów

Podział czasu pracy
60%

Praca w terenie

40%

Praca w biurze

Nasze wymagania

  • Znajomości lokalnego rynku inwestycyjnego oraz firm budowlanych

  • Samodzielnej pracy z klientem

  • Komunikatywność

  • Prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość branży rynku budowlanego (izolacje techniczne HVAC i wentylacje)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Program szkoleń (wstępne, produktowe, sprzedażowe)

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: samochód, telefon, komputer

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Etapy rekrutacji
1

I etap - rozmowa z reprezentantem działu HR

2

II etap - rozmowa z bezpośrednim przełożonym

SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów. Gwarantuje sprawną obsługę na każdym etapie prowadzonych prac budowlanych i wykończeniowych.

Przewiń do profilu firmy