Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy - Suchy Lód

AIR PRODUCTS SP. Z O.O.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż, promowanie suchego lodu: aplikacji i rozwiązań związanych z suchym lodem - https://www.airproducts.expert/pl/dry-ice/.

  • Aktywne zdobywanie nowych Klientów, budowanie i utrzymywanie relacji już z istniejącymi Klientami z sektora spożywczego i przemysłowego.

  • Prowadzenie negocjacji cenowych oraz negocjacji umów.

  • Monitorowanie i analiza rynku oraz prowadzenie działań marketingowych.

  • Bieżące kontakty z Klientami, prowadzenie dokumentacji, raportowanie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie z doświadczeniem w sprzedaży w branży spożywczej lub przemysłowej ( preferowane ).

  • Zdolności interpersonalne, ukierunkowania na cele, silnej motywacji do działania oraz pracy zespołowej.

  • Umiejętności przekonywania Klientów do nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań.

  • Znajomości MS Office i języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Prawo jazdy kat. B i gotowości do podróży (1 dzień we Włocławku ).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, samochód służbowy.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym małą kafeterię i opiekę medyczną w Luxmed.

  • Dodatkowe ubezpieczenie i uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym zgodnie z zasadami spółki.

  • Przyjazną atmosferę pracy, szkolenia wdrożeniowe i rozwój w wiodącej firmie na rynku gazów przemysłowych na świecie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

AIR PRODUCTS SP. Z O.O.

Air Products od ponad 80 lat ułatwia życie konsumentom na całym świecie – poprzez nasze produkty i technologie sprawiamy, że świat staje się bardziej produktywny, energooszczędny i zrównoważony. Zatrudniamy około 19 000 pracowników i prowadzimy działalność w ponad 50 krajach, obsługując klientów z wielu branż, od sektora spożywczego, napojów po branżę medyczną, energetyczną i transportową. Dostarczamy unikalne portfolio gazów atmosferycznych i procesowych, sprzęt oraz świadczymy usługi.

Przewiń do profilu firmy

Rejon działania: Polska Północna

Lokalizacja do ustalenia: Włocławek lub Toruń lub Bydgoszcz lub Łódź lub Poznań lub Warszawa