Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

PPHU Marko Sp.J.O firmie

  • Suwałki

    Suwałki, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonego planu sprzedaży,

  • budowanie trwałych relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,

  • stałe monitorowanie rynku i konkurencji,

  • raportowanie działań sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • jasno określona ścieżka rozwoju.

PPHU Marko Sp.J.

Firma Marko powstała w 1995 r. rozpoczynając produkcję mebli kuchennych na zamówienie. Od ponad 10 lat tworzymy także kompletne zabudowy meblowe do luksusowych jachtów. Wymagało to od nas opanowania rzemieślniczej dokładności i tworzenia najwyższej jakości produktów. To doświadczenie i umiejętności wykorzystujemy w procesie produkcji i sprzedaży mebli kuchennych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz technologią, dzięki czemu produkujemy bardzo różnorodne, niepowtarzalne meble kuchenne w krótkich terminach realizacji.

Przewiń do profilu firmy