Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Wytwórnia Makaronu Domowego POL-MAK S.A.O firmie

  • Suwałki
    Suwałki, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja z celami firmy
  • Efektywna współpraca z klientami Hurt, Detal.
  • Egzekucja ustaleń kontraktowych
  • Realizacja założonych planów jakościowych i wartościowych .
  • Raportowanie wyników .

Nasze wymagania

  • MINIMUM 2-LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRACY NA STANOWISKU PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO W BRANŻY FMCG
  • ZNAJOMOŚĆ LOKALNEGO SPOŻYWCZWEGO RYNKU DETALICZNEGO I HURTOWEGO
  • DOŚWIADCZENIE WE WSPÓŁPRACY Z SIECIAMI LOKALNYMI
  • SKUTECZNOŚĆ W DZIAŁANIACH HANDLOWYCH
  • WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE
  • PRAWO JAZDY KAT B.
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ

To oferujemy

  • ZATRUDNIENIE NA UMOWĘ O PRACĘ
  • SAMOCHÓD SŁUŻBOWY I INNE NARZĘDZIA PRACY NIEZBĘDNE NA TYM STANOWISKU
  • MOŻLIWOSĆ ROZWOJU ZAWODOWEGO

Wytwórnia Makaronu Domowego POL-MAK S.A.

DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCY SIĘ PRODUCENT MAKARONÓW POL-MAK S. A.

SIEDZIBA FIRMY

Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin

Przedstawiciel Handlowy, Suwałki