Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

ATLAS Sp. z o.o.O firmie

  • Świdnik
    Świdnik, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • praca mobilna na obszarze obejmującym powiaty: biłgorajski, Chełm, chełmski, hrubieszowski, janowski, krasnostawski, kraśnicki, niżański, opolski, stalowowolski, świdnicki, tomaszowski, zamojski, Zamość
  • realizacja planów sprzedaży i polityki promocyjnej firmy w punktach sprzedaży w kanale hurtowym i detalicznym - odpowiedzialność za wynik sprzedaży w danym regionie
  • rozwój dystrybucji produktów
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych
  • budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w zespole sprzedaży
  • znajomość lokalnego rynku handlowego materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem
  • nastawienie na wynik i konsekwencja w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność i systematyczność
  • obsługa MS Office
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • praca u lidera
  • jasny system premiowy
  • praktyczne wdrożenie
  • samochód służbowy
  • tablet i telefon
  • szkolenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • welcome pack

Przedstawiciel Handlowy, Świdnik