Ta oferta pracy jest nieaktualna od 501 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Region: świętokrzyskie

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Pozyskiwanie do współpracy nowych klientów
    • Budowanie długofalowych relacji z klientami
    • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji i raportowanie

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Samodzielności i odpowiedzialności
    • Znajomości zasad obsługi klienta
    • Doświadczenia w sprzedaży
    • Prawa jazdy kat. B

    W zamian oferujemy:

    • Samodzielną i interesującą pracę w motywacyjnym systemie wynagrodzenia
    • Etatowe zatrudnienie po okresie próbnym (2 miesiące )
    • Niezbędne narzędzia pracy - telefon ,samochód
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.