Ta oferta pracy jest nieaktualna od 638 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hydroexpress

    HYDROEXPRESS to dynamicznie rozwijająca się firma w branży artykułów hydrauliczno-sanitarnych. Nasi pracownicy związani są z branżą hydrauliczną od ponad 20 lat. Posiadamy niezbędną wiedzę, zdobytą w trakcie licznych szkoleń, a przede wszystkim doświadczenie pozyskane w bezpośrednim kontakcie z klientem, które chcemy i potrafimy przenieść na ekspresową i efektywną współpracę. Charakteryzuje nas innowacyjne podejście do klienta realizowane poprzez  dostarczanie najwyższej jakości produktów w ekspresowym czasie.

    Region: świętokrzyskie

    Opis stanowiska:

    Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja budżetu sprzedaży poprzez aktywną współpracę z klientami, właściwą obsługę klientów oraz dynamiczny rozwój rynku.

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży sanitarno-hydraulicznej jako przedstawiciel handlowy,
    • wysokie kompetencje negocjacyjne i handlowe,
    • doskonała organizacja pracy własnej,
    • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem (dystrybutorami, wykonawcami),
    • samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie oraz odpowiedzialność,
    • wytrwałość w dążeniu do celu,
    • wysoki poziom kultury osobistej,
    • wykształcenie min. średnie,
    • umiejętność obsługi programu MS Excel,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • stałą miesięczną pensję i wysoką prowizję,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet),
    • szkolenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.