Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Sicher Bautechnik Sp. z o.o. – dynamiczna firma należąca do sektora producentów chemii budowalnej, laureat licznych nagród i wyróżnień branżowych,
    poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

    Kogo poszukujemy:

    • ludzi kreatywnych, którzy nie boją się wyzwań,
    • osób, dla których sprzedaż to pasja i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

    Główne zadania:

    • aktywna sprzedaż produktów firmy w tradycyjnym kanale dystrybucji,
    • pozyskiwanie nowych klientów,
    • działania mające na celu wprowadzanie na rynek i promowanie marki,
    • monitorowanie lokalnego rynku branżowego,
    • realizowanie założonych planów sprzedaży,
    • raportowanie bieżących działań.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży,
    • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
    • zaangażowanie, samodzielność i systematyczność w działaniu,
    • zdolność ustalania priorytetów,
    • ukierunkowanie na osiąganie celów,
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
    • atrakcyjne warunki finansowe i motywacyjny system wynagradzania,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji.

     Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów z sygnaturą regionu w tytule wiadomości  (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy również o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”