Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ŚW
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Doradztwo i sprzedaż systemów wody pitnej dla klientów z sektora B2B,
    • Aktywne pozyskiwanie klientów,
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
    • Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta (szeroki wachlarz możliwości),
    • Przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych,
    • Podpisywanie umów,
    • Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie.

    Wymagania:

    Poszukujemy osób, które:

    • Posiadają rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
    • Posiadają minimum średnie wykształcenie,
    • Posiadają wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
    • Podejmują inicjatywę i angażują się w powierzane zadania,
    • Realizują założone cele,
    • Są komunikatywne i kreatywne,
    • Posiadają prawo jazdy kat B.,
    • Posługują się komputerem oraz programem MS Office,
    • Min. 3- letnie doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie: część stała plus wynagrodzenie prowizyjne,
    • Dodatkowo wsparcie merytoryczne ze strony wyspecjalizowanej kadry managerskiej,
    • Firmowe narzędzia pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. W temacie wiadomości proszę dopisać nr referencyjny.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez P.P.U.H. ELDROBUD IMPORT- EXPORT E.J. DROŻDŻ , zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do ich wglądu oraz poprawiania lub całkowitego usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.

    bottom