Ta oferta pracy jest nieaktualna od 231 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TRES Sp. z o.o.

    W związku z dynamicznym rozwojem Spółka TRES - ogólnopolski dystrybutor sprzętu AGD do zabudowy, poszukuje pracownika ceniącego sobie pomysłowość, gotowego do podejmowania wyzwań na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
    • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Monitorowanie rynku
    • Realizacja zadań promocyjnych w regionie

    Wymagania:

    • Wysokie zdolności interpersonalne
    • Doświadczenie w branży AGD
    • Doświadczenie we współpracy ze studiami mebli kuchennych
    • Doświadczenie w obsłudze klienta na stanowisku handlowca
    • Wykształcenie techniczne mile widziane
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Wykształcenie min. średnie
    • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
    • Kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów
    • Zaangażowanie, determinacja i konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
    • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja czasu pracy
    • Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę

    Oferujemy:

    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
    • Satysfakcję z wykonywanej pracy
    • Szkolenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.