Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 20.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Orapi transnet Sp. z o.o.

    Francuski producent chemii dla motoryzacji (transport, salony samochodowe, myjnie samoobsługowe) i przemysłu (hale, magazyny, warsztaty), firma ORAPI TRANSNET, poszukuje dla siebie oraz dla swoich dystrybutorów,
    przedstawiciela do pracy w terenie.

    Więcej na temat produktów firmy na: www.orapi-transnet.pl

    produkty TRANSNET, DEGRYP-OIL, SATIN NET, HIGIENA

    Opis stanowiska:

    • Realizowanie strategii handlowej i marketingowej na powierzonym terenie
    • Dbanie o doskonałe relacje z dotychczasowymi klientami firmy
    • Rozbudowa sieci dystrybucji poprzez pozyskiwanie nowych klientów firmy
    • Negocjowanie warunków handlowych i podpisywanie standardowych umów o współpracy
    • Realizacja planów sprzedażowych i zadaniowych
    • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
    • Dynamizmu i energii w działaniu
    • Samodzielności
    • Umiejętności budowania relacji z klientami
    • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy
    • Zdolności negocjacyjnych
    • Prawa jazdy kategorii B oraz doświadczenia w kierowaniu pojazdami
    • Znajomość rynku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
    • Samochód służbowy, telefon komórkowy
    • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie nastawionej na zadaniowy system pracy
    • Cykliczne szkolenia handlowe i produktowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"