Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 20.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji;
    • Określenie grupy docelowej potencjalnych nabywców;
    • Sporządzanie oraz wdrażanie działań marketingowych, a także ich korygowanie;
    • Pozyskiwanie nowych klientów;
    • Prezentacja oferty produktu oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów;
    • Negocjacja warunków zawieranych transakcji;
    • Realizacja zamówień ze strony klientów;
    • Organizowanie dostaw towaru;
    • Realizacja planu sprzedaży na powierzonym terenie;
    • Budowanie i utrzymywanie więzi z nowymi klientami;
    • Prowadzenie bazy danych klientów;
    • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne, pozwalające na łatwość nawiązywania oraz utrzymywania relacji międzyludzkich i biznesowych;
    • Umiejętność wyszukiwania okazji biznesowych i negocjacji;
    • Zaangażowanie, dyspozycyjność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy;
    • Wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie;
    • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenia kwalifikacji;
    • Wyjazdy na targi i konferencje krajowe oraz zagraniczne.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    KLAUZULA INFORMACYJNA (art. 13, 14 RODO) ORAZ KLAUZULA ZGODY (art. 6 i 9 RODO) DLA KANDYDATÓW DO PRACY
    Część Informacyjna:
    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VINGBERG POLSKA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Pańska 96/83, NIP: 527-278-10-37;
    2. Pani/Pana* dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.;
    3.  Pani/Pana* dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji oraz kolejne 24 miesiące liczone od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego. Termin zakończenia procesu rekrutacyjnego ustala Administrator Danych;
    4. Posiada Pani/Pan* prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
    5. Ma Pani/Pan* prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
    6. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne;
    7. Pani/Pana* dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

      Klauzula Zgody:
      Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.