Przedstawiciel Handlowy

OCEANIC S.A.O firmie

  • świętokrzyskie

  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 30 lip 2020
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma OCEANIC S.A. od ponad 35 lat jest obecna na rynku ze swoją unikalną na skalę światową filozofią tworzenia produktów dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Zatrudniamy blisko 350 osób, a jako jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego jesteśmy obecni ze swoimi produktami zarówno na rynku nowoczesnym, tradycyjnym jak i farmaceutycznym. Nasze produkty można znaleźć na półkach w ponad 40 krajach świata na 5 kontynentach. Nie stoimy w miejscu – cały czas odpowiadamy na zmieniające się potrzeby naszych klientów, a jednocześnie niezmiennie dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych produktów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo łódzkie, świętokrzyskie
Preferowane miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Radomsko

ZADANIA

  • obsługa obecnych oraz nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • realizacja celów sprzedażowych i jakościowych na powierzonym terenie
  • organizowanie i realizowanie promocji lokalnych
  • praca z półką, zgodnie z wyznaczonym standardem ekspozycji produktów
  • raportowanie sprzedaży w programie mobilnym

WYMAGANIA

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego w branży FMCG, dodatkowym atutem będzie praca w branży kosmetycznej
  • praktyczna znajomość zasad sprzedaży i dystrybucji
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu, dyspozycyjność
  • wykształcenia min. średnie

Oferujemy

Umowa
o pracę
Zatrudnienie w organizacji będącej jednym z liderów
na rynku
Opieka medyczna
grupy LUXMED
Dofinansowanie
do karty MultiSport
Zniżka pracownicza
na wszystkie produkty
oferowane przez OCEANIC S.A.
Pakiet świadczeń
socjalnych
Bezpieczna
i nowoczesna
flota
Szkolenia
produktowe
Program wdrożenia
do organizacji dla nowych pracowników

Administratorem danych jest OCEANIC S.A. z siedzibą w Sopocie, przy ul. Łokietka 58. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia poprzez wysyłanie maila na adres: [email protected] Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Szersze informacje na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajdują się tutaj.

ZADANIA

WYMAGANIA

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w organizacji będącej jednym z liderów na rynku
  • opiekę medyczną grupy LUXMED
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • zniżkę pracowniczą na wszystkie produkty oferowane przez OCEANIC S.A
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • bezpieczna i nowoczesna flota
  • szkolenia produktowe
  • program wdrożenia do organizacji dla nowych pracowników

Ogłoszenie archiwalne