Przedstawiciel handlowy

4mass S.A.O firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Marka Palu, Claresa
Producent 4mass S.A.

Firma 4Mass Spółka Akcyjna to dynamicznie rozwijająca się firma z branży kosmetycznej notowana na GPW w Warszawie. Specjalizujemy się w produkcji lakierów hybrydowych i klasycznych oraz akcesoriów do manicure i pedicure. Firma 4mass Spółka Akcyjna jest producentem marek Palu i Claresa.

Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż i pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży,
  • Kompleksowa obsługa Klienta,
  • Monitorowanie terminowego spływu należności,

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie jako przedstawiciel handlowy
  • Mile widziana znajomość branży

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży beauty
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa B2B
  • niezbędne narzędzia pracy samochód, telefon, tablet
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy