Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Profi Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Od ponad 25 lat Klienci znają i doceniają smak naszych pasztetów oraz gotowych zup, w produkcji których jesteśmy liderem rynkowym. Jesteśmy zespołem, w którym każdy ma do wypełnienia ważną rolę. Pomagamy sobie nawzajem, jak w wielkiej rodzinie. Dołącz do nas, jeśli szukasz pracy, w której dobrze się poczujesz.

Aktualnie szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Świętokrzyskie

Główne obowiązki:

  • profesjonalna obsługa Klienta
  • aktywna sprzedaż oferowanych produktów na podległym terenie oraz dbanie o ich odpowiednią ekspozycję
  • realizacja zakładanych planów sprzedaży
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz długotrwałych relacji z Klientami

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników
  • pracę w renomowanej firmie będącej liderem branży FMCG
  • możliwość rozwoju
  • regularne szkolenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie, która jest liderem w swojej branży
  • samochód służbowy, telefon
  • urządzenie mobilne
  • dodatkową opiekę medyczną
  • benefity pozapłacowe

Aplikuj, jeżeli:

  • jesteś dyspozycyjny/a
  • potrafisz nawiązywać i budować relacje
  • jesteś osobą godną zaufania, posiadasz prawo jazdy kat. B
  • lubisz kontakt z ludźmi i pracę pełną wyzwań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy