Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Makarony Polskie S.A.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży;

  • realizacja celów jakościowych oraz akcji promocyjnych;

  • budowanie relacji i obsługa klientów;

  • szukanie nowych możliwości zwiększania sprzedaży;

  • rozwijanie dystrybucji na powierzonym terenie.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży FMCG;

  • minimum średnie wykształcenie;

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość lokalnego rynku detalicznego i hurtowego;

  • umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami;

  • otwartość na nowe wyzwania;

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • zatrudnienie – umowa o pracę i motywacyjny system premiowy powiązany z wynikami pracy;

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę;

  • samochód służbowy, telefon komórkowy,

  • benefity pozapłacowe.

Makarony Polskie SA, jeden z największych i dynamicznie rozwijających się producentów makaronu w Polsce z bogatymi tradycjami i długoletnim doświadczeniem. Spółka dominująca Grupy Makarony Polskie działającej na szeroko rozumianym rynku FMCG, rozwijająca sprzedaż swoich produktów na rynku polskim i rynkach zagranicznych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy.

Przewiń do profilu firmy