Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Agrosimex Sp.z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • opieka i utrzymywanie dobrych relacji u stałych klientów

  • generowanie zamówień podczas cyklicznych wizyt u klienta

  • wdrażanie i utrzymywanie standardów merchandisingowych

  • realizacja planu wartościowego na powierzonym terenie

  • regularne raportowanie do kierownika sprzedaży

  • udział w spotkaniach branżowych

  • stałe promowanie marki TWÓJ OGRÓD i FOCUS

Nasze wymagania

  • warunek konieczny – praca na stanowisku przedstawiciela handlowego związaną ze sprzedażą w terenie i obsługą klienta minimum 2 lata

  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, punktualność

  • bardzo wysoka wewnętrzna motywacja do pracy

  • umiejętność stawiania sobie ambitnych celów i samokontrola w ich realizacji

  • aktywne i kreatywne uczestnictwo w działaniach zespołu

  • mile widziana - znajomość klientów i zasad współpracy z sieciami DIY, FMCG, centrów ogrodniczych

  • preferowane miejsce zamieszkania – środek terenu działania

To oferujemy

  • pracę w zespole, gdzie Twój głos ma znaczenie

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie w postaci pensji stałej i premii

  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań

  • dla najlepszych udział w konferencjach zagranicznych

Agrosimex to stabilna firma, zajmująca się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych. Od blisko 30 lat z sukcesem działamy na polskim rynku. Wyznaczamy także trendy w komunikacji marketingowej produktów przeznaczonych dla branży sadowniczej, warzywniczej i rolniczej.

Przewiń do profilu firmy

Dla nas liczy się człowiek. Biznes budujemy na zasadach „human to human”, Twoje relacje, oraz łatwość poruszania się wśród wielu typów klientów są dla nas bardzo cenne.

Teren działania

lubelskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, mazowieckie.