Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

MAXOL Sp. z o.o.O firmie

4 500–6 000
brutto / mies.
  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na obsługiwanym terenie (Radom i okolice);
  • budowanie stałych relacji z Klientem;
  • realizacja założonych planów sprzedaży i zadań jakościowych;
  • przygotowywanie ofert handlowych zgodnych ze standardami firmy oraz oczekiwaniami Klienta;

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie;
  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego najlepiej w branży motoryzacyjnej lub rolniczej;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • zorientowanie na realizację postawionych celów;
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w szybko rozwijającej się firmie;
  • umowę o pracę;
  • profesjonalne szkolenia produktowe;
  • narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet);
  • przeszkolenie z zakresu obsługi urządzeń mobilnych.

Autoryzowany Dystrybutor olejów i płynów eksploatacyjnych takich marek jak Castrol, Total, ELF, Lotos, Shell.

Przedstawiciel Handlowy, świętokrzyskie