Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

XL Tape-International Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów, zapewnienie odpowiedniego wsparcia i doradztwo w zakresie doboru towarów,

  • Realizowanie planów sprzedaży,

  • Przygotowanie oraz przeprowadzanie akcji marketingowych,

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów w punktach sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,

  • Uwielbiasz kontakt z ludźmi i potrafisz budować trwałe relacje,

  • Posiadasz wewnętrzną motywację, determinację w działaniu,

  • Lubisz pomagać ludziom, doradzać im i wspierać ich,

  • Działasz systematycznie i konsekwentnie,

  • Jesteś osobą odpowiedzialną, skuteczną i skoncentrowaną na cel,

  • Jesteś gotowy na samodzielną pracę w terenie.

To oferujemy

  • Możliwość atrakcyjnych zarobków adekwatnych do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania (podstawa, prowizje, premia),

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę – pełny etat,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy,

  • Szkolenia produktowe oraz wsparcie przełożonego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Osoby starające się o pracę prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem wraz z zamieszczoną klauzulą dotycząca wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Poszukujemy przedsiębiorczego i doświadczonego kandydata na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Marki Blue Dolphin™/ 330 Serie™.

Przewiń do profilu firmy