Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Krat-Met Dariusz, Przemysław i Helena Szymaniuk Spółka Jawna

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • poszukujemy przedstawiciela handlowego na terenie województwa świętokrzyskiego i lubelskiego oraz przedstawiciela handlowego na terenie województwa zachodniopomorskiego

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii B,

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • uczciwość, komunikatywność,

  • dobry kontakt z Klientem.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w terenie polegającą na sprzedaży produktów KMT w sieci dystrybucji na terenie województwa świętokrzyskiego i lubelskiego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie +premia ,

  • możliwość rozwoju zawodowego, - zdobycie doświadczenia,

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV . Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami aplikującymi na stanowisko przedstawiciela handlowego. Wszystkie szczegóły dotyczące harmonogramu pracy oraz wysokości wynagrodzenia ustalane są na rozmowie w sprawie pracy.

Firma Krat-met Sp.J. ul.Witosa 21 , 76-251 Kobylnica jest uznanym polskim producentem drzwi stalowych i bram garażowych, działającym na rynku od 54 lat. W związku z dynamicznym rozwojem firmy , poszukujemy przedstawiciela handlowego na terenie województwa świętokrzyskiego i lubelskiego oraz przedstawiciela handlowego na terenie województwa zachodniopomorskiego

Przewiń do profilu firmy