Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

przedstawiciel handlowy

  • system home office, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

     Dla naszego Klienta - dystrybutora z branży technicznej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

    Nr ref.: 28989
    Praca stała
    Lokalizacja: system home office

    Zakres obowiązków:

    • budowanie strategii regionalnej na podległym terenie (obszar Wielkopolska oraz teren dolnośląskiego)
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • obsługa klientów stałych
    • analiza i walidacja rynku

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w sprzedaży B2B
    • znajomość rynku w branży budowlanej będzie atutem
    • wykształcenie min. średnie , preferowane wyższe
    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
    • nastawienie na realizację celów
    • gotowość do podróży służbowych
    • prawo jazdy kat. B

    Oferta:

    • stabilne warunki zatrudnienia - umowa w oparciu o umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego i poznania ciekawej branży

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)