Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy systemów zabezpieczeń - B2C

MP Technology Sp. z o.o.O firmie

3 00015 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Monteo.pl

Monteo.pl (MP Technology Sp. z o.o.) działa w branży systemów zabezpieczeń, świadczy usługi przy realizacji małych, średnich i dużych inwestycji. Na przestrzeni ostatnich 4 lat wykonaliśmy przeszło 1000 realizacji w oparciu o własne zespoły instalacyjne.

Zatrudnimy osobę na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na umowę o pracę lub w ramach kontraktu. Gwarantujemy wynagrodzenie miesięczne na poziomie 2500,00 zł netto – 10000,00 zł netto (uzależnione od poziomu wiedzy, doświadczenia a przede wszystkim uzyskanych wyników). Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.
Szukamy osoby, dla której współpraca z ludźmi otwartymi na drugiego człowieka będzie przyjemnością. Nie zamykamy się na kandydatów, którzy od niedawna działają w branży systemów zabezpieczeń lub chcą się wdrożyć. Gwarantujemy, że z nami poszerzą swoją wiedzę i zbiorą nowe doświadczenia. Istnieje możliwość rozwoju w strukturach firmy.

CV proszę przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj25

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Utrzymywanie trwałych relacji z klientami firmy
  • Przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych, doradzanie w zakresie oferowanych produktów i usług
  • Konstruowanie ofert OCHRONY ZDALNEGO NADZORU, SYSTEMÓW CCTV, SSWIN, SKD
  • Umacnianie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Pozytywne podejście do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży (sektor B2C)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność
  • Pewność siebie, asertywność
  • Sumienność, zaangażowanie, dyspozycyjność
  • Uczciwość
  • Silna orientacja na wyniki sprzedażowe
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon)
  • wynagrodzenie miesięczne na poziomie 2500,00 zł netto - 10000,00 zł netto (uzależnione od poziomu wiedzy, doświadczenia i wyników sprzedażowych)
  • praca w młodym dynamicznym i przyjaznym zespole
  • szkolenia warsztatowe (techniki sprzedaży, organizacja pracy, etc.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne