Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - Systemowe Balustrady Aluminiowe

DAB WORK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00027 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • składanie ofert

  • pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność sprzedaży,

  • wysoka motywacja,

  • otwartość, komunikatywność, szczerość,

  • systematyczność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność sprzedaży i znajomość technik negocjacyjnych,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • wysoka kultura osobista,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • Jeśli potrafisz negocjować, z łatwością nawiązujesz relacje oraz dobrze się czujesz w sprzedaży to ogłoszenie jest dla Ciebie!

  • Atutem będzie doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub w formie kontraktu b2b – zgodnie z Twoją decyzją,

  • dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji od sprzedaży,

  • prowizja od sprzedaży bez górnej granicy,

  • możliwość stworzenia sobie środowiska pracy zgodnie ze swoim uznaniem,

  • pewny awans na stanowisko managerskie wraz z rozwojem działu handlowego,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

  • wdrożenie i back-up działu technicznego (pakiet materiałów handlowych, szkolenie stanowiskowo-branżowe, ciągłe wsparcie działu technicznego),

  • możliwość udziału w szkoleniach rozwijających umiejętności miękkie z zakresu sprzedaży, negocjacji, zarządzania i psychologii biznesu.

  • Pracujemy na wysokich marżach sprzedażowych pułap 10,000 zł na rękę jest realny do wykonania już w 3-4 miesiącu pracy a to dopiero początek.

  • Praca polega głównie na bezpośrednim kontakcie z deweloperami oraz generalnymi wykonawcami inwestycji budowlanych oraz firmami monterskimi.

  • Biuro naszej firmy mieści się w Lesznie k/ Warszawy

  • dab-system.pl

O nas

DAB Work rozszerza działalność o produkcją systemowych balustrad aluminiowych: poszukujemy osoby, która chciałaby wspólnie z nami zbudować od podstaw dział handlowy.