Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

MOKATE SAO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy

Kompleksowa obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami

Egzekucja ustaleń handlowych i promocyjnych

Realizacja założonych planów sprzedażowych

Raportowanie wyników za pomocą systemu mobilnego

Analiza rynku oraz konkurencji na podległym terenie

Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów

Nasze wymagania

Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub merchandisera w branży FMCG

Znajomość lokalnego rynku

Znajomość technik sprzedażowych i merchandisingu

Aktualne prawo jazdy kat. B

Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych

Nastawienie na realizację celów

Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

Pracę w firmie z wiodącą pozycją rynkową

Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy

Dużą samodzielność w działaniu

Nowoczesne narzędzia pracy (samochód, telefon, etc)

Duże możliwości rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne

Aktualne oferty pracodawcy
M39/2021

Przedstawiciel handlowy, Szczecin