INTERSNACK POLAND

Przedstawiciel Handlowy

INTERSNACK POLAND O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa punktów sprzedaży w regionie

  • realizacja określonych celów sprzedaży

  • osiąganie zaplanowanego poziomu dystrybucji

  • egzekucja cen

  • zapewnienie właściwej ekspozycji wyrobów firmy

  • prowadzenie działalności promocyjnej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – będzie atutem

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność obsługi komputera (dostęp do Internetu)

To oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • system szkoleń

  • samochód służbowy

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Case Study

4

Testy kompetencyjne

5

Zatrudnienie

Intersnack Poland jest częścią międzynarodowej grupy Intersnack Group, czyli wiodącego producenta słonych przekąsek.

Nasza działalność skupia się na produkcji i sprzedaży słonych przekąsek w trzech segmentach: brandowym, marek własnych oraz B2B.

Produkty brandowe sprzedajemy pod takimi markami jak Felix czy Przysnacki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje