Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

DKS sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż i wynajem urządzeń drukujących i oprogramowania z obszaru zarządzania drukiem i bezpieczeństwa drukowanych dokumentów,

  • Analiza i badanie potrzeb Klientów w celu doboru optymalnych rozwiązań,

  • Przeprowadzanie audytów środowiska druku,

  • Sporządzanie ofert i prezentacji w tym prezentacji online,

  • Sporządzanie ofert i dokumentacji w postępowaniach przetargowych,

  • Praca w biurze oraz w terenie na wyznaczonym obszarze działania,

  • Obsługa posprzedażna i utrzymywanie właściwych relacji z pozyskanymi klientami,

  • Realizacja powierzonych celów sprzedażowych na podległym terenie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowani będą kandydaci z doświadczeniem we współpracy z działami IT lub / oraz doświadczeniem w branży urządzeń drukujących,

  • Łatwość w nawiązywaniu i prowadzeniu rozmów telefonicznych,

  • Umiejętność sporządzania ofert,

  • Systematyczność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z klientem z sektora budżetowego i spółkami zależnymi,

  • doświadczenie w prowadzeniu działań firmowych w mediach społecznościowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę, w której liczą się dobre relacje i naturalne podejście do klienta,

  • możliwość awansu w ramach struktury Działu i Firmy

  • pracę w biurze w stałych godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek- piątek),

  • wsparcie zgranego Zespołu

  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania (część stała + premia)

  • dostęp do bazy wiedzy

  • odpowiednie wdrożenie produktowe oraz wsparcie rozwoju umiejętności sprzedażowych

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne dostosowane do poziomu zaawansowania wiedzy - również u producentów urządzeń

  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań (komputer, telefon komórkowy, samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych)

  • pracę w oparciu o bogatą ofertę produktów i rozwiązań największych producentów w branży (tj. KONICA MINOLTA, LEXMARK, CANON, HP, es-te, KIP i CONTEX)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Wiodący dystrybutor na rynku dostawców urządzeń kopiująco – drukujących oraz urządzeń wielkoformatowych czołowych producentów, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Przewiń do profilu firmy