Oferta pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Berg Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • praca w trybie home office, z okresową wizytą w centrali firmy w Toruniu

  • realizacja celów sprzedażowych

  • pozyskiwanie nowych Klientów na powierzonym obszarze

  • rozwój potencjału sprzedaży u obecnych Klientów

  • doradztwo techniczno-handlowe

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w handlu B2B

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne

  • prawo jazdy kat. B,

  • sprawna obsługa narzędzi pakietu MS Office

  • komunikatywności, samodzielności, dobrej organizacji pracy i zaangażowania

Mile widziane

  • znajomość obsługi aplikacji mobilnej programu ERP XL

  • doświadczenie handlowe w branży technicznej

To oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • profesjonalne szkolenia produktowe

  • stabilne warunki zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii miesięcznej, uzależnionej od wyników

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego

  • dodatkowe benefity, m.in. kartę Multisport czy grupowe ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy samochód do użytku prywatnego