Przedstawiciel Handlowy

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2018-11-28
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2018-12-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dr.Oetker wiodący producent produktów spożywczych poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko :

    Przedstawiciel Handlowy obszar Szczecin i okolice
    Miejsce pracy: Szczecin
    29/11/2018

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • osiąganie celów dystrybucji i sprzedaży na powierzonym obszarze,
    • podejmowanie inicjatyw zwiększających efektywność działań sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów
    • utrzymywanie stałych, dobrych kontaktów z klientami na podległym terenie,
    • wdrażanie standardów merchandisingowych,
    • kształtowanie wizerunku firmy oraz promowanie jej produktów,
    • współpraca w regionie.

    POSZUKUJEMY DYNAMICZNEJ OSOBY:

    • z wykształceniem minimum średnim,
    • z doświadczeniem w branży FMCG (mile widziane doświadczenie w branży spożywczej) i znajomością lokalnego rynku,
    • z szeroką wiedzą z zakresu sprzedaży (techniki sprzedaży, techniki negocjacyjne, zasady merchandisingowe),
    • zaangażowanej i dyspozycyjnej,
    • umiejącej i lubiącej pracować w zespole,
    • łatwo nawiązującej kontakty interpersonalne,
    • samodzielnej,
    • posiadającej prawo jazdy kat. B.

    OFERUJEMY:

    • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • wynagrodzenie (stałe + premia),
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, palmtop),
    • pakiet medyczny oraz socjalny.

    [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego postępowania rekrutacyjnego.

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby niniejszego postępowania rekrutacyjnego jest spółka Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. (ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk). Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie poprzez odznaczenie odpowiedniego pola na stronie, do której link zostanie wysłany w wiadomości potwierdzającej wysłanie przez Państwa aplikacji. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

    Więcej informacji dotyczących przetwarzania przez Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. danych osobowych na potrzeby rekrutacji znajdą Państwo na stronie https://www.oetker.pl/pl-pl/dodatkowe-informacje/postepowanie-rekrutacyjne.html