Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Kronospan Polska

Ludwika Waryńskiego 1

Szczecinek

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych na podległym obszarze.

  • Obsługa dotychczasowych klientów – podejmowanie wszelkich działań mających na celu właściwą obsługę klienta, podtrzymanie kontaktów handlowych i poprawę sprzedaży.

  • Uzgadnianie terminów dostaw do klientów.

  • Obsługa posprzedażowa – przyjmowanie reklamacji, wizyty reklamacyjne.

  • Współpraca z działem marketingu w zakresie działań promocyjnych.

  • Uczestnictwo w targach branżowych i wewnętrznych.

  • Systematyczne i cykliczne raportowanie wyników swojej pracy.

  • Badanie/ analiza rynku oraz budowanie rynku zbytu.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży drzewnej / produktów drewnopochodnych, budowlanych itp.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętności organizacyjne.

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.

  • Opieka mentora podczas procesu onboardingu.

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. W tym celu poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej klasy produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni m.in. w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle.

Przewiń do profilu firmy