Przedstawiciel Handlowy - Szkoleniowiec

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 2019-06-06
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2019-07-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o.

    DermoMedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. to lider polskiego rynku w zakresie profesjonalnych, innowacyjnych zabiegów terapeutycznych oraz kosmeceutyków medycznych o najwyższych stężeniach substancji aktywnych i przełomowych składnikach czynnych.

    Jesteśmy producentem oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce tak prestiżowych marek jak: DERMAQUEST®DERMOMEDICA®, NANOFRAX®

    Mamy zaszczyt pracować z najlepszymi gabinetami kosmetologicznymi, obiektami typu medyczne SPA i lekarzami. Oferujemy prestiżowe zabiegi terapeutyczne, produkty profesjonalne, okołozabiegowe i detaliczne o ponadprzeciętnej skuteczności działania. DERMOMEDICA COSMECEUTICALS jest jedną z najszybciej rozwijającą się firm w branży beauty kosmetyki profesjonalnej i zabiegowej.

    Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy:

    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:

    Praca na tym stanowisku ma charakter bardzo niezależny i samodzielny. Opieka terytorialna dotyczyć będzie województwa wskazanego w ogłoszeniu.

    Każda/y z naszych Przedstawicielek/i to  urodzony handlowiec a przy tym wybitny specjalistka kosmetolog/bio-technolog/chemik. Poszukujemy osoby dla której kosmetologia jest pasją, osoby która posiada bardzo szeroką wiedzę kierunkową z zakresu chemii kosmetycznej.

    Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

    • praktycznych umiejętności manualnych w zakresie wykonywania zabiegów z użyciem peelingów chemicznych
    • wysokiego poziomy wiedzy z zakresu kosmetycznych składników aktywnych, chemii kosmetycznej (warunek niezbędny)
    • doświadczenia na podobnym stanowisku sprzedażowym/szkoleniowym
    • wysokich kwalifikacji interpersonalnych w zakresie sprzedaży
    • automotywacji do osiągnięcia sukcesu biznesowego
    • samodyscypliny pracy
    • kreatywności
    • dyspozycyjności
    • prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu
    • umowę o pracę na pełen etat
    • pracę w dynamicznej firmie nastawionej na rozwój i pogłębianie wiedzy branżowej
    • szkolenia podnoszące poziom wiedzy i kompetencje zawodowe
    • narzędzia IT/B2B podnoszące standard obsługi i zamawiania produktów.
    • nowy, dynamiczny, komfortowy samochód służbowy
    • nowy, najwyższej jakości ultrabook i smartfon
    • możliwość awansu i budowania drogi kariery
    • zadowolenie z pracy z produktami o ponadstandardowej efektywności działania
    • możliwość wpływania na kierunki rozwoju produktów
    • wieloletnią współpracę
    • bardzo dobrą, pozytywną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z aktualnym zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.