Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Szkoleniowiec Kosmetolog

Dermomedica Group Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych na podległym terenie;

  • Rozwój współpracy z Klientami, tzn. rozszerzanie oferty produktowej na podległym terenie;

  • Podejmowanie aktywności promocyjnej (w tym w social mediach oraz na profesjonalnych forach/ grupach dyskusyjnych skupionych wokół zagadnień medycyny estetycznej i kosmetologii profesjonalnej);

  • Kreowanie profesjonalnego wizerunku Dermomedica Group oraz marek będących w portfolio produktowym firmy;

  • Rzetelna obsługa zamówień, przygotowywanie i monitorowanie ofert handlowych, opieka posprzedażowa;

  • Odpowiedzialność za aktualizację bazy Klientów i jej rozszerzenie;

  • Stały monitoring oferty produktowej i działań marketingowych konkurencji;

  • Doszkalanie nowych pracowników i Klientów w zakresie całości oferty produktowej – prowadzenie szkoleń stacjonarnych u Klienta oraz szkoleń on-line;

  • Profesjonalne doradztwo skierowane do Klientów indywidualnych oraz gabinetów;

  • Udział w targach branżowych, dniach otwartych oraz wydarzeniach branżowych;

  • Stała aktualizacja i rozwój własnego poziomu wiedzy specjalistycznej w zakresie medycyny estetycznej oraz kosmetologii profesjonalnej.

Nasze wymagania

  • Jesteś kosmetologiem/ inżynierem chemii kosmetycznej/ biotechnologiem – (warunek przejścia pozytywnej weryfikacji cv w trakcie etapu selekcji aplikacji w pierwszym etapie rekrutacji) – must have

  • Posiadasz wysoki poziom wiedzy praktycznej z zakresu chemii kosmetycznej i składników aktywnych (wiedza weryfikowana w trakcie drugiego etapu rekrutacji podczas rozmowy telefonicznej) - must have.

  • Jesteś kosmetologiem - praktykiem, nie posiadasz doświadczenia w pracy z innymi gabinetami/klinikami w roli sprzedażowo- szkoleniowej, ale masz silne przekonanie i pewność siebie, że odniesiesz sukces sprzedażowy;

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku o profilu szkoleniowo- sprzedażowym, lubisz tabelki, ofertowanie, Excela;

  • Posiadasz praktyczne, potwierdzone wykształceniem kierunkowym zdolności manulane;

  • Twoją wrodzoną zaletą jest umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych;

  • Potrafisz rekomendować merytoryczne rozwiązania uszyte na miarę potrzeb Klienta, a satysfakcja Klienta to Twój priorytet;

  • Cechuje Cię dynamizm, samodzielność, nastawienie na realizację wyniku sprzedażowego;

  • Posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B i lubisz pracować mobilnie;

  • Kiedy inni mówią, że coś jest niemożliwe, dla Ciebie jest to tylko wymówka.

Mile widziane

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku: dermokonsultantki/ dermokonsultanta lub/i specjalistki/ specjalisty ds. obsługi Klienta w firmie z branży kosmetyki profesjonalnej lub/i posiadasz doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego w branży kosmetyki profesjonalnej/ branży beauty.

To oferujemy

  • Kontrakt B2B – atrakcyjne wynagrodzenie bazowe + system bonusowy;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników;

  • Welcome pack;

  • Rozwój zawodowy – system szkoleń produktowych i sprzedażowych;

  • Program wdrożeniowo- szkoleniowy prowadzony przez uznanych specjalistów z branży kosmetologii profesjonalnej;

  • Nowoczesne narzędzia pracy;

  • Voucher urodzinowy;

  • KNOW – HOW sukcesu firmy będącej w top of the top innowacyjnych producentów kosmeceutyków w Polsce;

  • Udział w wydarzeniach firmowych i integracyjnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • welcome pack

  • voucher urodzinowy

  • udział w eventach firmowych i branżowych

  • udział w szkoleniach produktowych

  • udział w szkoleniach specjalistycznych

  • nowoczesne systemy i narzędzia pracy

Etapy rekrutacji
1

1. selekcja cv + ewentualne zadanie rekrutacyjne

2

2. short call/short video

3

3. rozmowa on-line/spotkanie w biurze

4

4. decyzja o współpracy + podpisanie umowy

Dermomedica Group. z o.o. to lider polskiego rynku w zakresie profesjonalnych, innowacyjnych zabiegów terapeutycznych oraz kosmeceutyków medycznych o najwyższych stężeniach substancji aktywnych i przełomowych składnikach czynnych.

Jesteśmy producentem oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce tak prestiżowych marek jak: DERMAQUEST®, DERMOMEDICA, ®NANOFRAX® DERMAMINERALS®

Mamy zaszczyt pracować z najlepszymi gabinetami kosmetologicznymi, obiektami typu medyczne SPA i lekarzami. Oferujemy prestiżowe zabiegi terapeutyczne, produkty profesjonalne, około zabiegowe i detaliczne o ponadprzeciętnej skuteczności działania. DERMOMEDICA COSMECEUTICALS jest jedną z najszybciej rozwijającą się firm w branży beauty. kosmetyki profesjonalnej i zabiegowej.

W związku z rozszerzeniem portfolio produktów profesjonalnych i detalicznych znajdujących się w ofercie Dermomedica Group do naszego Zespołu Handlowego poszukujemy nowych Przedstawicieli Handlowych – Szkoleniowców, którzy wejdą z nami w nowy rozdział rozwoju naszej firmy i zbudują z nami pozycję lidera na rynku kosmetyki profesjonalnej i zabiegowej w branży beauty. Poszukujemy osób z doświadczeniem we wprowadzaniu nowych marek na rynku polskim.

Przewiń do profilu firmy

Obszar działania

  • Dla Kandydatów z województwa łódzkiego: województwo łódzkie oraz mazowieckie

  • Dla Kandydatów z województwa mazowieckiego: województwo mazowieckie oraz lubelskie