Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

APP Sp. z o.o.O firmie

4 5005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Szubin

    Szubin, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • badanie potrzeb potencjalnych Klientów i budowanie własnej bazy Klientów (sektor B2B)

  • dobór najlepszych rozwiązań dla biznesu Klientów (wraz z Doradcami Technicznymi)

  • kontakt telefoniczny oraz spotkania osobiste z Klientami biznesowymi

  • budowanie długofalowych relacji biznesowych, rozszerzanie asortymentu sprzedawanych produktów

  • przygotowywanie ofert – prezentacji handlowych

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży (w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem)

  • determinacja i konsekwencja w wykonywaniu swoich obowiązków

  • swoboda w kontaktach interpersonalnych i umiejętności negocjacyjne

  • asertywność i uczciwość

  • praktyczna znajomość zasad sprzedaży i dystrybucji

  • mile widziane wykształcenie techniczne

  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

  • umiejętność obsługi komputera

To oferujemy

  • współpracę w o umowę agencyjną regulowaną Kodeksem Cywilnym w perspektywie wieloletniej

  • bazę klientów regularnie korzystających z naszych produktów

  • szkolenia początkowe i cykliczne oraz stała opieka techniczna w terenie

  • 3 miesięczny, intensywny program wdrożeniowy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ubezpieczenie na życie w wysokim standardzie

  • samochód służbowy, telefon komórkowy

  • konkursy dla handlowców – możliwość uzyskania dodatkowej premii i nagród

  • wynagrodzenie w okresie próbnym 4 500 - 5 000 zł netto na FV

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

APP Sp. z o.o.

APP to polska firma, która od ponad 25 lat konsekwentnie buduje pozycję lidera w dystrybucji kompleksowej oferty dla branży automotive.

Od samego początku działalności staramy się być jak najbliżej naszych klientów. Znajomość potrzeb i oczekiwań w stosunku do produktów inspiruje nas do poszukiwań nowych innowacyjnych rozwiązań i technologii. To dlatego APP jest wiodącym dostawcą środków do napraw blacharsko-lakierniczych i pielęgnacji aut. Warto wiedzieć, że wszystkie produkty z oferty przechodzą wyśrubowane testy, oraz posiadają niezbędne certyfikaty. To sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować korzystne warunki gwarancji. Jeśli dodać do tego zespół kompetentnych doradców technicznych, szeroką ofertę szkoleniową, a także gwarancję dostawy w 48 godzin do dowolnego punktu w kraju to wiemy dlaczego produkty APP są tak chętnie wybierane przez profesjonalistów.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto pracować w APP:

  • współpracę B2B w oparciu o umowę agencyjną regulowaną Kodeksem Cywilnym w perspektywie wieloletniej

  • zapewniamy współpracę ze stabilną, polską firmą z 25-­letnią tradycją

  • posiadamy bazę klientów regularnie korzystających z naszych ponad 3000 produktów

  • oferujemy wynagrodzenie w okresie próbnym 4 500 - 5 000 zł netto na FV

  • wyposażamy w wysokiej jakości narzędzia do pracy

  • stawiamy na rozbudowane szkolenia początkowe i cykliczne oraz stałą opiekę techniczną w terenie

  • organizujemy konkursy dla handlowców z możliwością uzyskania dodatkowej premii i nagród