Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Frukt Sp. z o.o.O firmie

  • Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,
  • realizowanie celów sprzedażowych,
  • rozwój sieci sprzedaży.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • dyspozycyjność,
  • kreatywność.

To oferujemy

  • stabilna praca w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość realizacji ambicji zawodowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • motywacyjny system wynagrodzenia.

FRUKT Spółka z o.o. to firma handlowa działająca w branży spożywczej od 1992 r. na terenie południowo-wschodniej Polski, zajmująca się dystrybucją artykułów spożywczych.

Przedstawiciel Handlowy, Tarnów