Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - technika grzewcza i sanitarna , pompy ciepła

Firma BEHRENDT - Grupa SBSO firmie

Firma BEHRENDT - Grupa SBS

Batalionów Chłopskich 24

Brodnica

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie sprzedaży na terenie województwa : kujawsko pomorskie

  • kompleksowe doradztwo w zakresie produktów znajdujących się w ofercie handlowej Firmy Behrendt

  • przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min średnie , mile widziane branżowe

  • doświadczenie w sprzedaży w branży grzewczej i sanitarnej

  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie techniczne

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, uzależnione od wyników

  • narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop

Firma Behrendt Grupa SBS – POMPY CIEPŁA , TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA

Firma Behrendt Grupa SBS od 33 lat działa w branży techniki grzewczej i sanitarnej, w tym pomp ciepła, fotowoltaiki, wentylacji z rekuperacją.

Obecnie zatrudniamy ponad 130 osób,w tym inżynierów i projektantów branżowych.

Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy przedstawicieli handlowych firmy. Więcej na behrendt.com.pl .

Przewiń do profilu firmy