Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Technologia Recyklingu

EGGERSMANN POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma o międzynarodowym zasięgu posiadająca swój zakład produkcyjny w województwie kujawsko-pomorskim, poszukuje obecnie osoby zainteresowanej pracą i rozwojem zawodowym w obszarze technologii recyklingu lub pokrewnej.

Twoje Zadania :

  • Aktywna dystrybucja mobilnych maszyn do recyklingu marek TEUTON, FORUS, Terra Select i BACKHUS (ścisła współpraca ze specjalistą sprzedaży BACKHUS)
  • Zapewnienie celów sprzedaży w zdefiniowanym obszarze sprzedaży
  • Intensywna obsługa klienta (firmy zajmujące się recyklingiem, gminy, wykonawcy, kompostownie, usługi kontenerowe, biogazownie i inne)
  • Ciągłe monitorowanie rynku w obszarze sprzedaży, ścisła koordynacja z zarządzaniem sprzedażą i wewnętrzną usługą sprzedaży w celu koordynacji działań sprzedażowych
  • Zapewnianie i śledzenie wszystkich transakcji biznesowych (takich jak oferty, zamówienia)
  • Aktywne pozyskiwanie i utrzymanie nowych klientów, a także ekspansja dotychczasowych klientów
  • Planowanie, organizacja i wdrażanie / towarzyszenie przy demonstracji u klientów
  • Aktywne wsparcie w przygotowaniu przetargów publicznych oraz uczestnictwo lub oferta
  • Wycena, zakup i sprzedaż używanych maszyn w ścisłej koordynacji z zarządzaniem sprzedażą
  • Reprezentowanie marek Eggersmann na targach i imprezach dla klientów

Twój Profil :

  • Ukończona szkoła handlowa lub techniczna
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w branży maszyn do recyklingu
  • Entuzjazm i duże zainteresowanie maszynami do recyklingu
  • Bezpieczny i pewny siebie wygląd
  • Asertywność, sumienność i absolutna niezawodność
  • Pasja i zabawa w sprzedaży bezpośredniej
  • Oznaczanie i odpowiednie ugryzienie, aby pomyślnie zakończyć działalność
  • Komunikatywne, kompetentne podejście, a także praca zorientowana na klienta
  • Ustrukturyzowane podejście i samoodpowiedzialności, niezależna praca
  • Wymagane prawo jazdy klasy B
  • Język polski w mowie i piśmie, angielski i/lub niemiecki jako drugi język.
  • Dobre umiejętności komputerowe

Oferujemy :

  • Samoodpowiedzialność za pracę w rozwijającej się firmie
  • Wielki potencjał na rozwijającym się rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na wynikach
  • Średniej klasy samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • Firmowy telefon komórkowy i laptop
  • Bezpieczne miejsce pracy u jednego z wiodących na świecie producentów maszyn do recyklingu

Ogłoszenie archiwalne