Ta oferta pracy jest nieaktualna od 213 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 16.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA BORYSZEW

    Grupa Boryszew to jedna z największych, notowanych na giełdzie polskich grup przemysłowych o zasięgu międzynarodowym. Zatrudniamy ponad 9000 osób w 14 krajach, na 4 kontynentach.Jesteśmy dumni z naszego ponad 100-letniego doświadczenia. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca, nie boimy się odważnych rozwiązań.
    top

    Torlen wchodzi w skład jednej z największych grup przemysłowych w Polsce. Powstał w wyniku restrukturyzacji największego w Europie Środkowej producenta włókien poliestrowych. Specjalizuje się w produkcji przędzy poliestrowej przeznaczonej głównie do tkanin tekstylnych, tkanin technicznych oraz nici do szycia.

    Szukamy

    Przedstawiciela Handlowego
    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • Realizacja planów sprzedażowych,
    • Aktywne pozyskiwanie nowych i rozwijanie współpracy z aktualnymi klientami,
    • Koordynacja i nadzór nad realizacją zamówień,
    • Prowadzenie negocjacji, prezentacji i spotkań handlowych,
    • Prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z procedurami wewnętrznymi,
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Dobra znajomość programów: Word, Excel, Power Point,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
    • Prawo jazdy kat.B.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
    • Niezbędne narzędzia do pracy.

    CV prosimy przesyłać klikając:

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.