Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

PH ChemiaO firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
CHEMIA Sp. z o.o. firma branży budowlanej
z siedzibą w Kowalach k/Gdańska
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Region: woj. kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • doradztwo w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych oraz wykończeniowych
  • podtrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi klientami
  • negocjowanie warunków handlowych
  • kontrola spływu należności
  • realizacja planów budżetowych
  • koordynowanie dostaw, sprzedaży, odbioru, zwrotów

Wymagania:

  • doświadczenie w branży budowlanej
  • doświadczenie sprzedażowe
  • silna motywacja, orientacja na wyznaczone cele
  • umiejętność nawiązywania i utrzymania pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • bardzo dobra organizacji pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wdrożenie w obowiązki oraz szkolenie w zakresie obsługi systemu sprzedażowego
  • wsparcie przełożonych, uczestnictwo w szkoleniach
  • praca w dynamicznym zespole i możliwość rozwoju
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Aplikacje prosimy przesyłać
klikając przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Handlowe „Chemia” Sp. z o.o. w Kowalach,
informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się na stronie: www.chemiagda.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy