Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

„Option One” spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka KomandytowaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Poszukujemy ludzi pełnych pasji, zaangażowanych, zainteresowanych nowoczesnymi technologiami.

W związku z projektem prowadzonym dla naszego Klienta (Sony Europe B.V.), Firma Option One poszukuje pracownika na stanowisko:
Teren działania: Kujawsko-Pomorskie (Bydgoszcz, Inowrocław, Toruń, Brodnica, Chojnice)

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie planem i realizacją sprzedaży u powierzonych klientów.
  • Koordynacja pracy zespołu promotorów.
  • Dbałość o wizerunek firmy Sony w regionie.
  • Implementacja materiałów reklamowych oraz sprzętów wsparcia sprzedaży u dealerów w ustalonym przedziale czasu.
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników w sklepach dealerów.
  • Realizacja planu wizyt u klientów w określonym standardzie pracy.
  • Budowa i utrzymanie odpowiedniej oferty oraz ekspozycji produktów Sony w sklepach dealerów w regionie.
  • Organizowanie i przeprowadzanie promocji produktowych u podległych dealerów.
  • Budowanie relacji z kierownikami/sprzedawcami salonów.

Wymagania:

  • Silne zorientowanie na osiągnięcie celu oraz na skuteczną egzekucje prowadzonych działań.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży (efektywny nadzór, wyznaczanie priorytetów, zadań, motywowanie i angażowanie zespołu).
  • Doświadczenie w obszarze in store marketingu w sklepach detalicznych.
  • Wnioskowanie i umiejętność podejmowania decyzji w ramach powierzonej odpowiedzialności.
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu kanałem sprzedaży lub kluczowymi klientami.
  • Efektywność osobista w zakresie planowania i organizacji pracy.
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, nawiązywanie relacji międzyludzkich.
  • Nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów.
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem.
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B1/B2).
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne.
  • Prawo jazdy (2-letnie doświadczenie).

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zdobycie doświadczenia współpraca z międzynarodową korporacją.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Narzędzia pracy: Samochód, laptop, telefon.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz podpisaną klauzulą o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy