Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

EKOCHEM Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie relacji handlowych z nowymi klientami
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • wizyty handlowe zagraniczne
  • uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych
  • negocjowanie warunków realizacji zamówień i kontraktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • gotowość do częstych podróży służbowych, w tym zagranicznych
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywność
  • samodzielność

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy – telefon, komputer, samochód służbowy
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • pracę w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów składające się z części stałej oraz premii

EKOCHEM Sp. z o.o.

WW EKOCHEM Sp. z o.o. Sp. kom. w Głogowie dynamicznie rozwijająca się firma prowadząca działalność gospodarczą na krajowym i międzynarodowym rynku tworzyw sztucznych od 1999 r. w zakresie m.in.:

• produkcji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych,

• przetwórstwa i recyklingu tworzyw sztucznych,

• remontów, napraw, serwisu maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Przedstawiciel handlowy, Toruń