Oferta pracy

Grupa Mieszko

Przedstawiciel Handlowy

Grupa MieszkoO firmie

  • Toruń, Brodnica

  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 27 lis 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami w kanale tradycyjnym

  • Odpowiedzialność za wzrost sprzedaży oraz udziału w rynku

  • Egzekucja ustaleń centralnych oraz działania lokalne

  • Raportowanie wyników sprzedaży

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz ekspozycję produktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego – branża FMCG będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B – codzienna jazda samochodem

  • Zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Samodzielność w działaniu i umiejętność organizowania czasu pracy

  • Znajomość podstawowych programów komputerowych Word, Excel, Outlook

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon

  • Wynagrodzenie: stałe + premia uzależniona od wyników sprzedaży

  • Opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Agencja zatrudnienia Mieszko Bis sp. z o.o. działająca na podstawie wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 490, dla naszego klienta firmy Family Food, poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Przewiń do profilu firmy