Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Grupa MieszkoO firmie

  • Toruń, Brodnica

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami w kanale tradycyjnym

  • Odpowiedzialność za wzrost sprzedaży oraz udziału w rynku

  • Egzekucja ustaleń centralnych oraz działania lokalne

  • Raportowanie wyników sprzedaży

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz ekspozycję produktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego – branża FMCG będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B – codzienna jazda samochodem

  • Zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Samodzielność w działaniu i umiejętność organizowania czasu pracy

  • Znajomość podstawowych programów komputerowych Word, Excel, Outlook

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon

  • Wynagrodzenie: stałe + premia uzależniona od wyników sprzedaży

  • Opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Grupa Mieszko

Agencja zatrudnienia Mieszko Bis sp. z o.o. działająca na podstawie wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 490, dla naszego klienta firmy Family Food, poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy