Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy TT

Frito Lay Poland Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż oferty handlowej PepsiCo do obecnych klientów; Pepsi, Mirinda, 7up , Lipton, Rockstar, Star Chips, Mr. Snaki, Chipita

  • Praca na terenie: Lublin, Zamość i okolice

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych

  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami

  • Dbanie o wysoką jakość standardów ekspozycyjnych

  • Budowanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami

  • Wdrażanie promocji i akcji marketingowych

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów Firmy

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie we współpracy z klientem detalicznym

  • Nastawienie na osiąganie wysokich wyników sprzedażowych

  • Dobra znajomość komputera w ramach pakietu MS Office

  • Odpowiedzialność i rzetelność

  • Skuteczna komunikacja

  • Doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Służbowy telefon komórkowy

  • Samochód służbowy

Produkty PepsiCo wywołują radość konsumentów ponad miliard razy dziennie w 200 państwach i terytoriach na całym świecie. Przychód netto PepsiCo w 2021 wyniósł ponad 79 miliardów dolarów (około 351 miliardów złotych), dzięki uzupełniającemu się portfolio napojów i żywności przetworzonej, jak Lay’s, Doritos, Cheetos, Gatorade, Pepsi-Cola, Mountain Dew, Quaker i SodaStream. PepsiCo oferuje szeroką gamę produktów, włączając w to wiele kultowych marek, z których każda generuje ponad miliardowy dochód ze sprzedaży w ciągu roku.

Kierujemy się naszą wizją bycia światowym liderem napojów i przetworzonej żywości dzięki wygrywaniu z PepsiCo Positive (pep+). pep+ to nasza strategiczna całościowa transformacja, która w centrum stawia zrównoważony rozwój i kapitał ludzki. Chcemy wzrastać operując w ramach granic naszej planety i inspirując pozytywne zmiany dla ziemi i ludzi. By dowiedzieć się więcej, odwiedź www.pepsico.com.

Przewiń do profilu firmy