Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy – Unilever

Target PROO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów detalicznych na podległym terenie (punkty znajdują się blisko miejsca zamieszkania)
  • sprzedaż na bazie presellingu
  • zapewnienie dostępności produktów Unilever oraz wprowadzenie nowości
  • przestrzeganie standardów merchandisingowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • analiza rynku i konkurencji
  • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży FMCG lub chęci rozwoju w obszarze sprzedaży
  • dobra znajomość obsługiwanego terenu
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

To oferujemy

  • Sprzedaż markowych produktów – Hellmann’s, Domestos, Dove
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, tablet)
  • Komfortowy samochód służbowy
  • Pakiet medyczny Luxmed
  • Dofinansowanie karnetu sportowego
  • Stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Przedstawiciel Handlowy – Unilever, Kraków