Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy – Vanseller

  • Kraków, Bochnia, Brzesko, Wieliczka, Myślenice, Skawina, Tarnów, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-10-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Mondelez International to spółka, która jest światowym liderem na rynku czekolady, ciastek, kawy, gum do żucia oraz cukierków.  Jest właścicielem wielu marek, które są uwielbiane przez konsumentów, m.in. Milka, Delicje, Prince Polo, Jacobs, belVita, Halls.

W związku z rozwojem sieci dystrybucji, Mondelēz International wraz z lokalnym Dystrybutorem poszukuje kandydatów gotowych na współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą na stanowisku:

Woj. Małpolskie, Kraków, Bochnia, Brzesko, Wieliczka, Myślenice, Skawina, Tarnów

Poszukujemy kandydatów którzy:

  • Posiadają własną działalność gospodarczą lub są gotowi do jej założenia.
  • Posiadają czynne prawo jazdy kategorii B.
  • Posiadają własny samochód dostawczy do 3,5t lub są gotowi do jego zakupu.

Pozostałe wymagania:

  • Nastawienie na realizację celów.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami.
  • Komunikatywność i przedsiębiorczość.
  • Odpowiedzialność i rzetelność.
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży FMCG na podobnym stanowisku  oraz znajomość lokalnego rynku.
Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż produktów Mondelez International bezpośrednio z samochodu do małych i średnich sklepów.
  • Obsługa klientów detalicznych na powierzonym terenie.
  • Realizacja zadań sprzedażowych i jakościowych.
  • Współpraca z lokalnym dystrybutorem.

Oferujemy:

  • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG mającej w ofercie wiele znanych marek (m.in.: Milka, Delicje, Prince Polo).
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników zarówno sprzedażowych jak i jakościowych.
  • Samodzielną i ciekawą pracę w dynamicznym i rozwijającym się zespole.
  • Szkolenia pozwalające rozwinąć swoje umiejętności na tym stanowisku.
  • Służbowy komputer, drukarka, program obsługi sprzedaży.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się