Przedstawiciel Handlowy - Vanseller

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-10-19
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2018-11-18)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz pracy?
    Oczekujesz stałych planów i nieograniczonych zarobków?
    Jesteś komunikatywny, przedsiębiorczy, nastawiony na sukces?

    Dołącz do nas!

    Master dystrybutor – firma istniejąca od 25 lat, działająca w branży FMCG firma,
    partner strategiczny marek
    Energizer oraz Wilkinson

    obecnie poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:
    Teren działania: Trójmiasto
    Teren działania: Koszalin/ Słupsk
    Teren działania: Bydgoszcz
    Teren działania: Rybnik
    Teren działania: Kielce
    Teren działania: Kraków

    Główne obowiązki:

    • sprzedaż produktów marek ENERGIZER i WILKINSON z samochodu typu VAN na podległym terenie oraz dbanie o ich odpowiednią ekspozycję
    • obsługa dedykowanej bazy punktów detalicznych
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • odbiór należności i prowadzenie dokumentacji
    • budowanie długoterminowych relacji z klientami
    • dystrybucja produktów strefy przykasowej

    Idealnym kandydatem jest osoba:

    • z minimum wykształceniem średnim
    • z doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane)
    • odpowiedzialności, rzetelności;
    • łatwości nawiązywania kontaktów i posiadająca umiejętności skutecznej komunikacji;
    • dobrej organizacji pracy;
    • dyspozycyjności, operatywności i przedsiębiorczości,
    • z podstawową znajomością komputera
    • posiadająca prawo jazdy kat. "B"

    Kandydatom oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub pracę w oparciu o własną działalność gospodarczą z nieograniczonym wynagrodzeniem prowizyjnym
    • stałe plany sprzedażowe w oparciu o podział terenu
    • samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole
    • wsparcie w pracy i szkolenia pozwalające osiągnąć perfekcję w pracy wspartą kadrą Regionalnych Kierowników Sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione
      od osiąganych wyników
    • nowoczesne narzędzia pracy (samochód, PDA - przenośny mini komputer,
      telefon komórkowy)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MODUS z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie (04-158), ul. Zamieniecka 80/501, (dalej: Pracodawca, administrator danych), przekazujesz Pracodawcy Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, który będzie je przetwarzał w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.