Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy – Vanseller

  • Szczawnica, Myślenice, Nowy Targ, Mszana Dolna, Zakopane, Czarny Dunajec (pow. nowotarski), Łącko (pow. nowosądecki), Rabka-Zdrój, Jabłonka (pow. nowotarski), małopolskie
  • Specjalista
  • 30.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Na polskim rynku działamy od 1992 roku, zatrudniamy ponad 4600 pracowników w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, siłach sprzedaży oraz 7 zakładach produkcyjnych w: Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu.

    W związku z rozwojem sieci dystrybucji, Mondelēz International wraz z lokalnym Dystrybutorem MAG Dystrybucja poszukuje kandydatów gotowych na współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą na stanowisku:

    Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w Mondelez? Wgryź się w poniższą ofertę:

    Miejsce pracy:
    Woj. Małopolskie, Czarny Dunajec, Szczawnica, Łącko, Myślenice, Rabka, Nowy Targ, Mszana Dolna, Jabłonka, Zakopane

    Poszukujemy kandydatów którzy:

    • Posiadają własną działalność gospodarczą lub są gotowi do jej założenia.
    • Posiadają czynne prawo jazdy kategorii B.
    • Posiadają własny samochód dostawczy do 3,5t lub są gotowi do jego zakupu.

    Pozostałe wymagania:

    • Nastawienie na realizację celów.
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami.
    • Komunikatywność i przedsiębiorczość.
    • Odpowiedzialność i rzetelność.
    • Podstawowa umiejętność obsługi komputera.
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży FMCG na podobnym stanowisku oraz znajomość lokalnego rynku.

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż produktów Mondelez International bezpośrednio z samochodu do małych i średnich sklepów.
    • Obsługa klientów detalicznych na powierzonym terenie.
    • Realizacja zadań sprzedażowych i jakościowych.
    • Współpraca z lokalnym dystrybutorem.

    Oferujemy:

    • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG mającej w ofercie wiele znanych marek (m.in.: Milka, Delicje, Prince Polo).
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników zarówno sprzedażowych jak i jakościowych.
    • Samodzielną i ciekawą pracę w dynamicznym i rozwijającym się zespole.
    • Szkolenia pozwalające rozwinąć swoje umiejętności na tym stanowisku.
    • Służbowy komputer, drukarka, program obsługi sprzedaży.
    Jesteśmy dumni z naszej kultury organizacyjnej opartej na współpracy i wzajemnym szacunku, zorientowanej na osiąganiu ambitnych celów biznesowych i wspierającej rozwój każdego z nas.

    Więc jeśli jesteś gotowy, aby zrobić duży krok naprzód i tworzyć przyszłość naszej firmy, od możliwości ciekawej kariery dzieli Cię tylko jedno, małe kliknięcie.
    Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez klikniecie w przycisk „Aplikuj”.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
    opisopisopis