Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Vanseller

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 09.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EUROTERM Sp. z o.o.

    W związku z rozwojem firmy z branży Techniki Grzewczej, poszukujemy przedstawicieli handlowych na terenie woj. Pomorskiego, Kujawsko-pomorskiego, Wielkopolskiego, Lubelskiego, Podlaskiego.

    Opis stanowiska:

    • obsługa istniejącej bazy klientów
    • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
    • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
    • realizacja zamówień poprzez osobiste dostarczanie towaru do klienta
    • bieżący monitoring płatności klientów
    • raportowanie wyników swojej działalności

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B
    • wykształcenie średnie
    • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
    • zaangażowanie, komunikatywność i kreatywność
    • doświadczenie w kontaktach handlowych
    • odpowiedzialność i samodzielność
    • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • telefon służbowy
    • samochód służbowy typu bus do 3.5 t

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EUROTERM sp. z o.o. z siedzibą w Niedomicach w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

    Wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez EUROTERM sp. z o.o. z siedzibą w Niedomicach Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest „EUROTERM” spółka z  ograniczoną odpowiedzialnością z  siedzibą w Niedomicach, adres: ul. Niedomicka 2, 33-132 Niedomice, e-mail: [email protected]
    2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia rekrutacji.
    3. Pana/Pani dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, którą Pan/Pani wyraził w zgłoszeniu rekrutacyjnym i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    4. Pana/Pani dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym mogą być przetwarzane także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez Administratora rekrutacji w oparciu o prawnie uzasadniony interes.
    5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w zgłoszeniu rekrutacyjnym. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    6. Odbiorcami Pana/Pani danych będą pracownicy Administratora prowadzący rekrutację.
    7. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    8. Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu publikacji ogłoszenia.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.