Przedstawiciel Handlowy - Vanseller Sieciowy

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 12.10.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 11.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz pracy? Jesteś komunikatywny, przedsiębiorczy, nastawiony na sukces?
    Dołącz do nas! Nie musisz posiadać doświadczenia handlowego.
    Kramel Invest - istniejąca od 29 lat, działająca w branży FMCG firma,
    partner strategiczny marek Wrigley oraz Mars

    obecnie poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:
    Przedstawiciel Handlowy - Vanseller Sieciowy
    Miejsce pracy: Szczecin i okolice

    Oferujemy:

    • udział w strukturach ogólnopolskiej firmy zatrudniającej ponad 500 pracowników;
    • atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie);
    • system szkoleń wdrażających;
    • opiekę i merytoryczne wsparcie podczas samodzielnej pracy;
    • niezbędne narzędzia pracy;
    • benefity pozapłacowe.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • minimum wykształcenia średniego;
    • odpowiedzialności, rzetelności;
    • umiejętności skutecznej komunikacji;
    • prawa jazdy kat. B;
    • dobrej organizacji pracy;
    • mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem.

    Opis stanowiska:

    • obsługa dedykowanej bazy punktów detalicznych;
    • dystrybucja produktów strefy przykasowej (gum Orbit, batonów Mars oraz innych słodyczy);
    • realizacja kompleksowej usługi Serwisu Strefy Kasy poprzez pełnienie roli mobilnego sprzedawcy produktów z oferty firmy Kramel.

    Praca w oparciu o własną działalność gospodarczą - oferujemy pełne wsparcie w zakresie dopełnienia formalności oraz pokrywamy wszelkie dodatkowe koszty związane z założeniem/ prowadzeniem działalności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kramel Invest Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim (97-300), ul. Gliniana 6 B, wpisanej do KRS pod numerem 580437 (dalej: Pracodawca, administrator danych), przekazujesz Pracodawcy Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, który będzie je przetwarzał w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.